Predikanten lijst
1. Remeeus de Monier
van mei 1590 tot zijn overlijden 1605, gekomen van Nieuwe-Niedorp, geboren te Ronse-Belgie.

2. Jacob Baelde
van april 1606 tot eind 1616, vermoedelijk was hij mede uit Vlaanderen afkomstig.

3. Benjamin Rijswijck
van juli 1617 tot december 1624, gekomen van Aartswoud, vertrokken naar Rotterdam.

4. Johannes van Heijst
van 4 mei 1625 tot januari 1631, gekomen als candidaat van Zierikzee, vertrokken naar Brouwershaven.

5. Pieter Maartense de Savere
van 25 januari 1631 tot aan zijn overlijden, tussen 25 juli en 4 oktober 1637, gekomen van Zonnemaire.

6. Petrus Gribius
van 4 juli 1638 tot november 1642, gekomen van de Engelsche kerk te ’s Hertogenbosch, vertrokken naar Middelburg.

7. Johannes Michaelides Haarlijnck
van 14 december 1642 tot aan zijn overlijden in 1646, gekomen van Poortvliet.

8. Laurentius Piscator
van 17 februari 1647 tot 4 november 1653, gekomen van Antwerpen, vertrokken naar Ouderkerk a/d/ Amstel.

9. Henricus Warendorp
van 16 november 1653 tot aan zijn overlijden in 1675, gekomen als candidaat bij de classis van Walcheren.

10. Jacobus de Graaf
van 12 juli 1676 tot januari 1680, gekomen van Nieuwe-Tonge, vertrokken naar Rotterdam.

11. Vincent Bolle
van mei 1681 tot januari 1689, gekomen van Serooskerke, vertrokken naar Brouwershaven.

12. Isaacus de Meij
van 20 maart 1689 tot 29 juni 1692, gekomen als candidaat bij de classis Leiden en Neder-Rijn, vertrokken naar Brouwershaven.

13. Hieronijmus Verdieren
van 27 juli 1692 tot emeritus 6 december 1717, gekomen als candidaat met attestatie v/d kerkeraad van Leiden.

14. Jacob Stevels
van 21 augustus 1718 tot emeritus 1 januari 1758, gekomen als candidaat bij de classis Delft.

15. Gerardus Sevenhuijsen
van 21 mei 1758 tot emeritus 10 oktober 1802, gekomen van st. Philipsland, vertrokken naar Zierikzee.

16. Jacob Wanrooij
van 30 oktober 1803 tot 7 maart 1825, gekomen van Kootwijk, vertrokken naar Arnemuiden.

17. Dirk Johannes Dionijsius de Vos
van 15 oktober 1826 tot aan zijn overlijden op 24 juni 1870, gekomen van Hoevelaken.

18. Gerrit Janszn Noomen
van 20 november 1870 tot 23 maart 1873, gekomen van Dubbeldam, vertrokken naar Loosduinen.

19. Jacob van ’t Hooft
van 19 april 1874 tot 9 juli 1876, gekomen van Nisse, vertrokken naar Koudekerk a/d Rijn.

20. Foppe Fortuijn
van 21 juli 1878 tot 17 juli 1881, gekomen als candidaat in Zeeland, vertrokken naar Heeg.

21. Guilielmus Willem
van Kempen van 18 november 1883 tot 4 juli 1886,gekomen van Hemmen, vertrokken naar Soesterberg.

22. Dirk Jacob Karres
van 12 december 1886 tot 3 november1889, gekomen van ’t Woud, vertrokken naar Genemuiden.

23. Pieter Bokma
van 19 juni 1892 tot 6 april 1896, gekomen van Hien-Dodewaard, vertrokken naar Gorkum.

24. Carel Hendrik Callenbach
van 21 november 1897 tot aan zijn overlijden op 8 juni 1899, gekomen van Dirksland.

25. Cornelis Waardenburg
van 12 augustus 1900 tot emeritus 7 oktober 1934, gekomen van st. Annaland.

26. Gerrit Herman Johan Marsman
van 4 oktober 1936 tot 16 oktober 1949, gekomen van Urk, vertrokken naar Volkrust Transvaal Zuid-Afrika.

27. Hendrik Willem van den Brink
van 26 november 1950 tot 1 mei 1960, gekomen van Waarde, vertrokken naar ’s Gravenhage.

28. Jacob van der Sar
van 16 juli 1961 tot aan zijn overlijden op 30 november 1964, gekomen van Pernis.

29. Hendrik Jagersma
van 4 augustus 1965, eervol ontheven op 1 augustus 1968, gekomen van Nijega.

30. Pieter Post
van 17 augustus 1969 tot 11 november 1973, gekomen van Nieuw-Stadskanaal, vertrokken naar Wemeldinge.

31. Rien Harry Maarten de Jonge
van 4 mei 1975 tot 16 maart 1980, candidaat tot de Heilige dienst, vertrokken naar Alphen a/d Rijn.

32. Willem Frederik Teekens
van 14 september 1980 tot 6 oktober 1985, candidaat tot de Heilige dienst, vetrokken naar Hien-Dodewaard.

33. Johannes de Roo
van 29 juni 1986 tot 14 april 1991, gekomen van Veenwouden, vertrokken naar Westerhaar.

34. Johannes Smit
van 12 juli 1992 tot 21 juni 1998, gekomen van Ens-Kraggenburg, vertrokken naar Katwijk.

35. Gerrit Oberink
van 29 augustus 1999 tot 19 juni 2005, gekomen van Damwoude, vertrokken naar Urk.

36. Adam van der Ploeg
van 11 december 2005 tot emiritus 1 mei 2010, gekomen van Werkendam

37. Floris den Oudsten
van 6 mei 2012 tot 23 juli 2017, candidaat tot de Heilige Dienst, vertrokken naar Enter.